Shenzhen Omini Technology Co.,Ltd

 • چین Shenzhen Omini Technology Co.,Ltd نمایه شرکت
 • چین Shenzhen Omini Technology Co.,Ltd نمایه شرکت
 • چین Shenzhen Omini Technology Co.,Ltd نمایه شرکت
 • چین Shenzhen Omini Technology Co.,Ltd نمایه شرکت
 • چین Shenzhen Omini Technology Co.,Ltd نمایه شرکت
صفحه اصلی بازار آمریکای شمالی, آمریکای جنوبی, اروپای غربی, اروپای شرقی, آسیای شرقی, جنوب شرقی آسیا, خاورمیانه, افریقا, اقیانوسیه, در سراسر جهان
نوع کسب و کار سازنده, صادر کننده
مارک های اومینی
تعداد کارمندان 200~500
فروش سالانه 80,000,000-100,000,000
سال تاسیس 2001
صادرات کامپیوتر 70% - 80%

معرفی

Omini PCB که در جولای 2001 در شنژن تأسیس شد، یک تولید کننده PCB در مقیاس بزرگ با سابقه 22 سال است.ما در تولید برد دو لایه با دقت بالا، برد چند لایه، برد انعطاف پذیر، HDI، برد هسته فلزی و خدمات مونتاژ PCB تخصص داریم.

تیم مجرب از مهندسان و طراحان ما از نزدیک با مشتریان ما کار می کنند تا اطمینان حاصل شود که PCB های ما نیازها و الزامات خاص آنها را برآورده می کنند.ما از جدیدترین نرم‌افزار طراحی و تکنیک‌های ساخت برای ایجاد PCB‌هایی که دقیق، قابل اعتماد و کارآمد هستند استفاده می‌کنیم. تعهد ما به کیفیت، کارایی و رضایت مشتری ما را از سایر تولیدکنندگان PCB متمایز می‌کند.

محصولات ما به طور گسترده ای در تجهیزات ارتباطی، کامپیوتر، کنترل صنعتی، الکترونیک قدرت، لوازم خانگی، خودرو، ابزار پزشکی، الکترونیک امنیتی، هوانوردی و سایر زمینه های با تکنولوژی بالا استفاده می شود.

 

چین Shenzhen Omini Technology Co.,Ltd نمایه شرکت 0چین Shenzhen Omini Technology Co.,Ltd نمایه شرکت 1چین Shenzhen Omini Technology Co.,Ltd نمایه شرکت 2چین Shenzhen Omini Technology Co.,Ltd نمایه شرکت 3چین Shenzhen Omini Technology Co.,Ltd نمایه شرکت 4

تاریخ

چین Shenzhen Omini Technology Co.,Ltd نمایه شرکت 0

تیم ما

چین Shenzhen Omini Technology Co.,Ltd نمایه شرکت 0

 

تیم فروش

 • ارائه پشتیبانی پشتیبان برای انواع کارکنان حرفه ای در سازمان.
 • ایجاد و هماهنگی روابط با مدیران مختلف در سازمان مشتری
 • مشتریان مهم شرکت را پیدا کنید و توسعه شرکت را ارتقا دهید

 

تیم با کیفیت

 • از هر گونه کالای فاقد صلاحیت اجتناب کنید، از تجربه خرید عالی برای مشتریان اطمینان حاصل کنید.
 • تلاش برای کمال، به دنبال سطح کیفیت بالاتر.
 • سیستم ISO 9001:2008 را به شدت دنبال کنید.
 • بازرسی دقیق مواد خام، تولید و تحویل، مطمئن شوید که هر مرحله در فرآیند تولید دقیق است.

 

تیم تحقیق و توسعه

 • مسئول طرح آموزش فنی، و سازماندهی اجرا، به طور مداوم بهبود کیفیت عملیات پرسنل فن آوری کسب و کار.
 • حل محصول در فرآیند تولید مشکلات فنی، مسئول تولید مشکلات فنی در تحقیق، تجزیه و تحلیل و حل کار.
 • با توجه به بازخورد برای تنظیم فرآیند تولید، فناوری تولید بیشتری را نوآوری کنید.

Company Values

چین Shenzhen Omini Technology Co.,Ltd نمایه شرکت 0

رضایت مشتری

ما تصدیق می کنیم که رقابتی ترین قیمت را به مشتریان خود ارائه می دهیم، بالاترین کیفیت را حفظ می کنیم، خدمات رضایت بخشی را به مشتریان ارائه می دهیم.ما در تلاشیم تا تقاضای مشتری خود را درک کنیم، بفهمیم مشتری واقعاً چه می خواهد و راه حل دقیقی برای آنها ارائه دهیم.

توسعه شرکت

تمرکز Omini بر پرورش سطح فنی و افکار کارکنان به طور همه جانبه، ارتقای سطح خدمات شرکت است.ما دائماً ماشین‌های تولیدی خود را به روز می‌کنیم، توسعه نوآوری‌های فناوری را تسریع می‌کنیم، کیفیت محصولات خود را به طور مداوم بهبود می‌بخشیم و هزینه‌ها را کاهش می‌دهیم.

هدف Omini ساخت سازنده PCB در سطح جهانی است.

تعالی کار

هر کارمندی با انگیزه است و سخت کار می کند.ما بهترین محیط کار را ایجاد می کنیم و مکانیسم تشویقی جذابی را برای ارتقای کارکنان تدوین می کنیم.گروه ما در اتحاد و همکاری نزدیک برای تلاش برای تعالی کار می کند.ما متعهد هستیم که بهترین راه حل های الکترونیکی را به مشتریان ارائه دهیم.

Mission

چین Shenzhen Omini Technology Co.,Ltd نمایه شرکت 0

آینده پایدار

تمرکز Omini بر روی RoHS Compliance و بدون سرب.ما متعهد به انجام اساسی ترین مسئولیت های زیست محیطی، صرفه جویی در مصرف انرژی و بازیافت مواد هستیم.گواهی ISO14001 ما را می توان ثابت کرد که ما بر توسعه پایدار اصرار داریم.Omini برای حفاظت از محیط زیست در جهان تلاش می کنند.

پیشرفت تکنولوژی

ما هر ساله مهندسان جدیدی را برای تجدید داده های دانش شرکت خود استخدام می کنیم و مدیران اصلی را تشویق می کنیم تا فناوری های پیشرفته صنعت را بیاموزند و توسعه فناوری را ترویج دهیم.

رشد اقتصادی

اقتصاد واژه ای چند وجهی است.اومینینه تنها بر توسعه اقتصادی شرکت، بلکه به شکوفایی اقتصاد ملی نیز تمرکز کنید.ما به سیاست ملی پاسخ مثبت می دهیم، به شدت از قانون پیروی می کنیم و فرار مالیاتی را حذف می کنیم.Omini توسعه اقتصادی را تقویت می کند، به طور همزمان درآمد کارکنان را افزایش می دهد.

پیام بگذارید